Bez horenia je to lepšie

Cigaretový dym obsahuje až 6 000 chemických látok, z ktorých zhruba 100 je preukázateľne škodlivých. Vdychovanie dymu spôsobuje množstvo závažných ochorení – okrem iného rakovinu, srdcové či pľúcne choroby.

Najlepšie je nefajčiť vôbec. Pre tých, ktorí sa s nikotínom nerozlúčia, môže byť lepšou možnosťou jedna z menej rizikových alternatív bez dymu. Patria medzi ne aj zariadenia, ktoré tabak nespaľujú, ale nahrievajú. Vďaka tomu vzniká aerosól obsahujúci až o 95 % menej škodlivých látok ako cigaretový dym.


Keď odstránime horenie a dym, môžeme tým potenciálne znížiť riziko chorôb spojených s fajčením.

Dajte šancu svetu bez dymu.


Dôležitá informácia:
Uvedené vyhlásenia majú všeobecný charakter a vzťahujú sa ku kategóriám bezdymových výrobkov zobrazených vo videu. Presné sú vo vzťahu k PMI výrobkom. Vlastnosti bezdymových výrobkov alebo tvrdenia o nich od iných výrobcov je vždy nevyhnutné overiť na základe vedeckých dôkazov vzťahujúcich sa ku konkrétnemu výrobku. PMI sa nijak nevyjadruje k vlastnostiam výrobkov od iných výrobcov.

Spomenuté bezdymové výrobky nie sú bez rizika. Obsahujú nikotín, ktorý je návykový a sú určené pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo používaní iných nikotínových výrobkov.

Výrobky obsahujúce nikotín by nemali používať neplnoletí, osoby ohrozené alebo trpiace ochoreniami srdca, diabetici, tehotné a dojčiace ženy a osoby s epilepsiou alebo iným ochorením vyvolávajúcim záchvaty.

Naša veda
Výrobky bez dymu